вул. Максимовича (Трутенка), 10

Реквізити протягом 10 хвилин! Оплачуєте! Отримуєте SMS про оплату! Якщо оплата до 14:00 - відправка сьогодні! До 18:00 отримуєте ТТН!
Більше 5 років
Власна торгова марка
99% наявності товару
Власний транспорт на доставку
Компанія року 2018
Гарантія повернення

Повернення та обмін

Поверненню та обміну підлягає тільки бракований товар (не відповідає характеристикам, забруднено тощо.), а також рукавички і спанбонд. Ми повертаємо і обмінюємо товари належної якості згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем згідно ТТН або за фактом отримання товару зі складу.

Повернення товару здійснюється безкоштовно.

Умови повернення для товарів належної якості

✔ Весь асортимент товару пройшов сертифікацію, є всі необхідні документи.

✔  Весь асортимент товару можна повернути протягом 14 днів після покупки при умови що збережений первинний товарний вигляд і є чек або інші документи, що підтверджують факт покупки.

✔ На кожен товар гарантія індивідуальна, від 2-х тижнів до 3-х років (подробиці уточнюйте в менеджера).

✔  Якщо у Вас настав гарантійний випадок, будь ласка, звертайтесь в інтернет магазин ЛідерПак до менеджерам по телефону вказаному на сайті.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.