вул. Максимовича (Трутенка), 10

Реквізити протягом 10 хвилин! Оплачуєте! Отримуєте SMS про оплату! Якщо оплата до 14:00 - відправка сьогодні! До 18:00 отримуєте ТТН!
Більше 5 років
Власна торгова марка
99% наявності товару
Власний транспорт на доставку
Компанія року 2018
Гарантія повернення

Про нашу компанію

Вітаємо Вас на сторінках нашої компанії “Лідерпак” з продажу пакувальних, ізоляційних матеріалів, а також товарів для сільського господарства від провідних українських та зарубіжних виробників. До Ваших послуг завжди широкий асортимент продукції найвищої якості за розумними цінами, швидке реагування на замовлення і готовність менеджерів допомогти у виборі! Постійним клієнтам ми раді надати ще більш вигідні ціни та умови співпраці! Чому «Liderpak»?

1. В компанії «Liderpak» Ви завжди зможете підібрати повний перелік необхідної для Вас продукції, будь то агроволокно для полуниці, тепличні плівки або гофротара – ми ніколи не стоїмо на місці і регулярно поповнюємо асортимент!

2. Ми ведемо гнучку цінову політику!

3. Ми працюємо з усіма вантажоперевізниками України і в змозі забезпечити оперативну доставку продукції в будь-яку точку країни! Крім того, ми можемо здійснити безкоштовну доставку товару нашим транспортом по Києву.

4. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта! Агроволокно, поліетиленові плівки для теплиць, гофрокартон, гофроящики – все це Ви можете придбати в компанії «Liderpak» за вигідними цінами!